Product was successfully added to your shopping cart.

46 161 775 021  140 0 138 990  

0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

در باره ما

 

بوم تو از سال 1388 کار خود را در ترکیه در زمینه کاغذ دیواری آغاز کردیم و پس از 3 سال تلاش وکسب تجربه، موفق به ثبت برند کاغذ دیواری خود با نام Mims شدیم .

 

در سال1393 فعالیت خود را در زمینه پوستر های دیواری و تابلو های بوم کموس گسترش داديم و در سال 1394 موفق به فروش اینترنتی محصولات خود از طریق سایت duvarkapla.com در ترکیه شدیم. پس از ترکیه ، وارد اروپا شدیم و در کشور بلژیک محصولات خود را از طریق سایت wallmur.com به فروش رساندیم.

 

حال فعالیت خود را در ایران آغاز مى كنيم و محصولاتی از قبیل پوستر دیواری ، کاغذ دیواری ، تابلو های بوم(کامواس)،ساعت دیواری، استیکر ها ، قاب آیينه ، رانر (رومیزی) ، پاف و کوسن را با تنوع بسیار زیاد و امکان تغییر سایز با قابلیت فروش اینترنتی عرضه مى كنيم. براى جلب بيشتررضايت شما كيفيت كالارا سر لوحه قرار دادیم و درصدد عرضه محصولات متفاوت باکیفیت بالا ووضوح تصويرى عالى برآمديم. سایت با جدید ترین متد روز و توسط کارشناسان حرفه ای برای ارائه کار به شما آماده خدمت رسانی مى باشد. بیش از 10000 تصویر متفاوت و متنوع، رکورد بی نظیری در ایران برای این حوزه کاری است.

 

لازم به ذكر است برای اولین بار در ایران محصولات با چنین تنوع و قابلیت تغییر و همسان سازی با سایز و شکل مورد نظر شماارائه شده است. هدف ما رضایت شماست. بوم در اختیار توست، به آن رنگ زندگی بزن.